שיטה הייחודית “מרכבת אור” – טיפול וריפוי באנרגיה, גאומטריה מקודשת ודמיון מודרך

על השיטה

“מרכבת האור” היא שיטת אבחון וריפוי חדשנית, המטפלת ברמה הפיזית, הרגשית והנפשית באדם באמצאות אנרגיה. היא אינה מתבססת על מגע אלא עובדת מרחוק על השדות האנרגטיים המקיפים את הגוף ומטרתה לפתוח את שדות סגורים.

כאשר  השדות סגורים אנחנו חסרי אנרגיה וכוח ומביאים על עצמנו מחלות. הכלי האבחוני בשיטה הוא העפעוף. את השיטה פיתחתי בזכות הידע שצברתי במהלך השנים במגוון מסגרות לימוד וניסיון עם מטופלים. ב”מרכבת האור” אדם עושה עבודה עם עצמו, עובר תהליך של שינוי ולומד איך להתנהל מול אנשים אחרים וקבוצות של אנשים. באמצעות השיטה הוא יכול להתחבר לאינטואיציה, לרפא מחלות פיזיות או רגשיות, לטפל בפחדים, לפוגג התנגדויות ועוד. באמצעות לימוד השיטה ושימוש בה אנו מצליחים לאזן את עצמנו באופן קבוע ולהישאר פתוחים, רגישים וקשובים לסביבתנו דבר שלאורך זמן מייצר ביטחון ועוצמה שלהם הרבה תמורות ביומיום שלנו.

ערך מוסף בלימוד השיטה

השיטה מעצימה טכניקות אחרות ומקצרת תהליכים. בעזרתה אנו מצליחים לאזן את עצמנו באופן קבוע ולהישאר פתוחים, רגישים וקשובים לסביבתנו. השיטה מחזקת ומשאירה אותנו פתוחים באהבה, ביטחון, אושר, כח, חוזק ועוד.. תלמדו כיצד לאזן את עצמכם ואת האנשים שאיתם אתם באים במגע בצורה פשוטה ומהירה, להחזיר אנרגיה שנעלמה, לפתוח את השדות שהיו תמיד פתוחים, לשמור על איזון ורוגע, לרפא מחלות, להפחית כאבים, ללמוד לעבוד עם מגן דוד לריפוי ועוד. השיטה טובה לכל אדם שרוצה להתפתח וללמוד לרפא את עצמו באופן קבוע ללא תרופות וכדורים. היא מעולה עבור אנשים שמלמדים או מרצים, ובמיוחד עבור אנשים שעובדים עם ילדים, כמו מורים וגננות. מורים ילמדו כיצד להגיע באנרגיה מלאה לכיתה (שדות פתוחים), כיצד להרגיע כיתה אנרגטית / פעילה ואיך להתמודד עם ילדים שסובלים מבעיות קשב וריכוז ומדיסלקציה. הטיפול בשיטה מהיר מאוד ומביא לתוצאות מדהימות שלפעמים נחוות כנס.

על הקורס

על מנת ללמוד את שיטת “מרכבת האור” אין צורך בידע קודם ובכישורים מיוחדים, ולא חייבים להיות “רוחניים” – צריך רק לרצות ללמוד. הטכניקה פשוטה וזמינה לכל מי שרוצה לשפר את חייו ואת הסובבים אותו מורים, מטפלים, מאמנים, אנשי מכירות, אנשי עסקים ועוד. הקורס נעשה בקבוצות לימוד, כאשר עובדים ומתרגלים כל שלב לבד ואחד מול השני. בסופו  של תהליך תוכלו לשלוט בכלי ריפוי רב עוצמה, מהיר, פשוט, קל וטכני, שייתן לכם כלים לעבודה/ריפוי עם עצמכם ועם אחרים. הקורס המסורתי כולל עשרה מפגשים עם חובת נוכחות ותרגול אינטנסיבי בין שיעור לשיעור, עיקרי הקורס:

מהי שיטת מרכבת האור, למי היא מתאימה ו ומהי תרומתה ועוצמתה?

היכרות עם מונחי היסוד של השיטה ועם כלי העבודה (האבחוניים והטיפוליים) בהם נעשה שימוש ובין היתר אלה:

שיטת העפעוף – לאבחון (למידת השפה ותרגול באמצעות מקרים שכיחים ומקרי קצה).

אנרגיה – איך מרגישים אותה,  איך מנהלים אותה ואיך עושים בה שימוש בתהליכי ריפוי להשגת מטרות לריפוי.

דמיון מודרך – לימוד התהליך, לימוד השימוש במקרים שונים (סליחה)

נלמד לעבוד על פחדים , פערי דורות וזוגיות ותרגולים בזוגות.

צ’אקרות ואבנים – מה זה  ובאיזו סיטואציה כדאי להיעזר או להימנע משימוש בהם.

מגן דויד אנרגטי – היכרות, תרגול ולימוד השימושים לצרכי הריפוי השונים.

Slide

                
  שינוי גודל גופנים
  0
  0
  עגלת קניות
  ריקון עגלהחזרה לחנות