• רונית קאופמן
  רונית קאופמן
 • ויקי דור
  ויקי דור
 • גילה לוי
  גילה לוי
 • עמית בן סימון
  עמית בן סימון
 • רבקה נהרי
  רבקה נהרי
 • ‏משה פאר

  טיפול בתדרים/צלילים אצל דורית אביב המדהימה והמקסימה.

  ‏משה פאר
 • שיר שם בדוי

  שלום שמי שיר (שם בדוי),

  פניתי אל דורית לאחר שבסקירה בשבוע ה 16 להריונה, התבשרה בתי שיש בעיה במוח העובר. 2 אונות המוח אינן מחוברות, האיבר שאמור לחבר ביניהן (כפיס המוח) לא התפתח. נקבע לבתי בדיקת MRI בשבוע ה 26 להריונה בתופעה זו 75% מן המקרים הילדים נולדים עם פיגור ופגיעה ברמות השונות. רק 25% נולדים בריאים.

  -***המלצת הרופאים הייתה חד משמעית לעשות הפלה ומכיוון שבתי היא דתייה אז הפלה אינה באה בחשבון.

  נפגשתי עם דורית בפעם הראשונה יום לפני בדיקת ה MRI, לנסות לבדוק אם יש אפשרות של ריפוי במקרה כזה.

  דורית החלה תהליך של תקשור עם הנשמה של העובר, תהליך שבו המדריכים של דורית (מדריכים רוחניים) התחילו תהליך של ריפוי (ריפוי אנרגטי ברמת הנשמה).

  כחודש אחרי, זומנה בתי לבדיקה נוספת לעשות CT ראש, במקרים כאלה ראש העובר הרבה יותר גדול מהגוף, שוב התקשרתי לדורית לפני הבדיקה לראות אם היא רואה משהו שונה. התשובה שלה הייתה שהבדיקה הולכת לצאת תקינה.

  חודש וחצי אחרי החל תהליך הלידה, התקשרתי לדורית כדי להודיע לי שתהליך הלידה התחיל וביקשתי ממנה לבדוק אם היא רואה שינוי בעובר. לאחר בדיקה שביצעה, ראתה שהעובר ייצא תקין. בזמן שהתקשרתי דורית הייתה בכותל וראתה שהנשמה בחרה להגיע לעולם בתור תינוקת בריאה.

  איך שהילדה נולדה, המיילדת והרופא תורן שהיו שם אמרו לבתי לאחר שהתינוקת יצאה, שהתינוקת היפוטונית (ללא מערכת שרירים) ושזה נורמלי ביחס לבדיקות שעשו במהלך ההיריון לעובר שאובחן ללא שתי אונות מוח מחוברות.

  בערב הגיע רופא מומחה למחלקת הילדים, בדק את התינוקת ואמר שהתינוקת בריאה לחלוטין - ילדה רגילה.

  אכן נולדה תינוקת יפיפיה ובריאה שיצאה אל אויר העולם. לאורך ההריון דורית ליוותה ונתנה כוחות נפש לעמוד מול החששות מהבלתי נודע בעקבות הבדיקות והמלצות הרופאים. דורית נולדה עם מתנה - יכולת לראות ולקלוט את הדברים שמעבר שמעטים התברחו בו והיא עוזרת עם כל הלב.

  הצד של דורית:

  כאשר שיר (שם בדוי) הגיעה אלי בפעם הראשונה, שמעתי את הסיפור של בתה, וידאתי עם שיר (שם בדוי) שבתה מאפשרת לי לעשות לה טיפול וריפוי. כאשר התחברתי למדריכים הרוחניים שלי ולנשמה של העובר, ראיתי ששתי אונות המוח שאינן מחוברות פתוחות לגמרי. התחלנו לעשות שיחה עם הנשמה ותהליך של ריפוי שבסופו של התהליך הזה, קיבלתי מסר שכבר למחרת בבדיקת ה MRI תהיה נקודת אור קטנה בקצה המנהרה שמסמנת את תחילתו של הריפוי והשינוי. לאחר שיחה עם שיר (שם בדוי) אחרי בדיקת ה MRI באמת היה אור קטן בקצה המנהרה. לאחר הבדיקה ביקשתי משיר (שם בדוי) להשמיע לעובר מוזיקה שקטה ונעימה, להניח ידיים על הבטן ולדבר אליו בכל זמן שהיא יכולה, לבטא אליו אהבה ולשדר חום ואנרגיות טובות. במהלך כל ההריון מהרגע ששיר (שם בדוי) פנתה אלי ועד ללידה עצמה, תמכתי, טיפלתי ובדקתי כל הזמן לראות שהעובר בוחר להגיע לעולם בתור ילד/ילדה בריאים.

  שיר שם בדוי
 • עדן שם בדוי

  שמי עדן (שם בדוי)

  ברצוני להודות לך מעומק הלב,על שהיית שם עבורי, במסירות,נאמנות והתמסרות שלמה.

  בזמן של זעזוע חזק, ורגעי מצוקה, במהלך מחלת השיתוק שתקפה את הבת שלי.

  לא אוכל לשכוח

  את רצונך האמיתי לעזור…

  ואת רוח הלחימה העוצמתית שנשאת בנוכחותך.

  יצאת מגדרך כדי להשיב לבת שלנו, את כוחות החיים והיכולת להתמודד עם כאב פיזי, לא יאומן……

  טיפולך המדהים,סייע לה בבחירתה לגרש את החושך ולהיפתח לאור.

  ומאז הטיפול,חל מפנה והיא במגמת שיפור וריפוי.

  תודה לך דורית

  תבורכי באשר תלכי…

  עלי והצליחי !!!!

  הצד שלי בסיפור

  כאשר שמעתי את הסיפור של חנה (שם בדוי) מיד התחברתי למדריכים שלי לקבל מידע אם אפשר לעזור או לא מה שתמיד אני עושה לפני קבלת מטופל.

  התשובה הייתה שכן ושהיא תצא מכל זה במאבק.

  כאשר דיברתי עם חברים ששמעו את הסיפור התשובה שלהם הייתה שהם קיבלו שאין טעם לטפל הכל אבוד, אבל מכיוון שאני יודעת מה כוחם של המדריכים שלי בריפוי בטחתי בהם שאוכל לעזור.

  בטיפול הראשון ששלחתי מרחוק היא הרגישה הרבה יותר טוב לזמן מה. אחרי כמה ימים המצב הדרדר והיא נכנסה לטיפול נמרץ וגם שם המצב הדרדר.

  אני בלי לדעת שגם בטיפול נמרץ המצב מדרדר הייתי חדורה לנסוע לירושלים ולעשות טיפול משם כשאני יושבת בכותל לא ידועת למה אבל היה מאוד חשוב לי להגיע לירושלים לעשות את הטיפול משם.

  אז אספתי כמה חברות ואמרנו נוסעים לכותל, הנסיעה שבדרך כלל לוקחת חצי שעה בערך מהרצליה לקחה שעתיים וחצי וכשהגנו היינו מאוד עייפות החברות רצו להישאר בממילה ואני התעקשתי ללכת לכותל עדיין לא ידעתי למה זה כל כך חשוב לי לעשות את הטיפול דבקה משם.

  כשהגעתי לכותל התקשרתי לחנה (שם בדוי) והודעתי לה שעכשיו אני מתחילה את הטיפול מהקול שלה בטלפון הבנתי שהמצב לא טוב.

  התישבתי לעשות את הטיפול המדרכים שלי עשו לה טיפול מאוד חזק ועצמתי כשעה וחצי של טיפול שבסיומו ממצב של רצון לעזוב את הגוף היא בחרה להישאר לקבל טיפול היתה לה בקשה את שהגיע למחרת לבקר את אמא והסכמתי.

  כשיצאתי מהכותל התקשרתי לחנה (שם בדוי) והודעתי לה שאני מגיעה מחר אליה.

  למחרת נסעתי לכיוון ובדרך קיבלתי שאני צריכה להיכנס ולעבור דרך מערת אליהו הנביא שם כאשר התישבתי להתפלל המטופלת הגיעה להודות לי אני בעצמי לא הצלחתי להאמין איזה שינוי מבחינת נשמה אור וצבעים היה לה לעומת אתמול בלילה הבקשה היחידה שלה היתה לעזור לה לעבור עם הכאבים.

  גם כאשר הגעתי לבית החולים נכנסתי לטיפול נמרץ ללא שם בעיה או עיקוב. מסתבר שזה לא קל להיכנס למחלקת טיפול נמרץ רק רופאים מורשים להיכנס ואני פשוט נכנסתי בלי שעצרו או שאלו אותי מה אני עושה כאן.

  כאשר ישבתי עם חנה (שם בדוי) הבנתי שאתמול בלילה בזמן שאני הייתי הכותל הבת הייתה במצב מאוד קריטי וקשה שהיא היתה בטוחה שהיא מאבדת אותה לילדה לא היה יותר רצון לחיות ולסבול. כאשר אני הגעתי למעשה הילדה התעוררה פתחה את העיניים שחררו אותה מכל המכשירים וההנשמות ולמעשה מעבירים אותה יותר מאוחר חזרה למחלקה.

  יום אחרי בערך היא כבר השתחררה מבית החולים ועברה לשיקום.

  גם את השיקום היא סיימה מהר ושחררו אותה הביתה לשיקום רגיל ואם אותו היא סיימה מהר מאוד.

  מבחינת הרפאים זה נס לא מוסבר.

  גם השיקום המדהים והמהיר הוא מבחינתם בגדר של נס לא מובן.

  זה מה שקורה כאשר עושים טיפול ברמת נשמה ולא ברמת גוף.

   
  עדן שם בדוי
 • ד׳׳ר רונית רמר 
  דורית יקרה,
  אין ספק שהטיפול לו זכיתי אצלך היה מיוחד במינו.
  החל מהחדר המהווה מרחב טיפולי  קסום  וכלה בנגינתך ובשירתך החודרים ומרעידים את כל נימי הנשמה.
  במהלך  הטיפול עלו רגשות שונים, אך התחושה ששלטה אצלי  הייתה כאילו התקרבתי למקור הנשמה.
  אני מודה לך  מאד על טיפול מושקע,  מלא אהבה, שיוצא מהלב וחודר אל הלב.
  יישר כוח!
  ד׳׳ר רונית רמר
  ד׳׳ר רונית רמר 

Slide
 

   
  שינוי גודל גופנים
  0
  0
  עגלת קניות
  ריקון עגלהחזרה לחנות